Close

sklep +48 880 036 037  |  serwis / transport +48 880 002 860

Serwis z transportem

Usługa skierowana do osób które nie mają czasu na dostarczenie roweru do serwisu lub nie mają takiej możliwości. Świadczymy usługę odbioru roweru /ów z domu klienta i po wykonaniu zleconych prac serwisowych przywiezienie roweru do domu klienta. Usługa serwis z transportem realizowana jest tylko dla Serwisu PREMIUM SPA oraz Serwis KOMPLEKSOWY. Po wcześniejszej konsultacji telefonicznej możliwy jest wyjazd serwisu do klienta i wykonanie drobnej naprawy u klienta ceny usług zgodne z cennikiem.

 

Procedura realizacji serwisu z transportem jest bardzo prosta, wystarczy:

Cena odbioru i zwrotu roweru po wykonaniu serwisu uzależniona jest od dzielnic.

Pierwsza strefa 100 zł obejmuje dzielnice: Praga południe i Rembertów.

Druga strefa to dzielnice: Praga Północ, Śródmieście, Ochota, Wola, Żoliborz, Targówek, Mokotów, Wawer i Wesoła objęta jest stawką transportu 150 zł.

Natomiast trzecia strefa to dzielnice: Wilanów, Ursynów, Włochy, Ursus, Bemowo, Bielany i Białołęka objęte są stawką 180 zł.

W okresie zimowym tj. od listopada do końca stycznia, usługa serwis z transportem jest darmowa przy zleceniu wykonania serwisu PREMIUM SPA.

Zamów serwis z transportem

    Zamów serwis z transportem

      Wybierasz się do nas do serwisu i zależy Ci na czasie? Wypełnij formularz zgłoszenia usługi i przyjedź z wypełnionym dokumentem do nas. Umożliwi nam to przyjęcie roweru/-ów od tzw. ręki.
      Do zobaczenia!